Wymiana szyb samochodowych

Montaż szyb samochodowych

Oferujemy usługę wymiany szyb czołowych, bocznych oraz tylnych, do każdego samochodu osobowego, dostawczego, czy też ciężarowego. Istnieje również możliwość zamówienia szyb nietypowych np. do pojazdów specjalistycznych.

Przed wymianą szyby każdorazowo oceniamy uszkodzenia i w zależności od skali doradzamy naprawę lub wymianę.

Wymiana szyb odbywa się z użyciem wyłącznie nowych szyb oryginalnych lub zamienników, zależnie od ceny i dostępności na magazynie. W takcie montażu korzystamy z specjalistycznej chemii samochodowej, co gwarantuję prawidłowo wykonaną usługi. Oferowane przez nas szyby samochodowe spełniają wymagane normy jakości.
Galeria

​Co powinieneś wiedzieć zanim wymienisz szybę w samochodzie

czas montażu
SZYBY

Czas jaki potrzebny jest do zamonotowania szyby zależy od kilku czynników m. in.: wieku pojazdu, korozji podszybia, rodzaju szyby, ilości czujników zastosowanych w samochodzie.

zamiennik
czy oryginał ?

Przy wyborze szyby należy unikać najtańszych zamienników, które często są słabej jakości efektem czego w przypadku zastosowanie dodatkowych funkcji min.: czujnik deszczu mogą wystąpić problem z prawidłowym ich funkcjonowanie.

czego należy
unikać

Bezpośrednio po wymianie szyby klejonej odradza się korzystanie z wszelkiego rodzaju myjni. Woda pod może spowodować uszkodzenie kleju. Należy również unikać stawiania samochodu na nierównej powierzchni, trzaskami drzwiami oraz nie podnosić samochodu na podnośniku.

wymienić
czy naprawić ?

Nie zawsze uszkodzona szyba samochodowa musi zostać wymieniona. Dlatego zapraszamy do naszego serwisu gdzie na miejscu ocenimy uszkodzenia i zdecydujemy o naprawie lub wymianie szyby na nową.

gwarancja
na usługę

Na usługę wymiany szyby udzielamy gwarancji, wszystkie montowane szyby /nowe/ posiadają 24 miesięczną gwarancję producenta.

korozja elemetów mocujących

W sytuacji w której w trakcie oględzin pojazdu stwierdzone zostanie zbyt dużo ubytków blacharskich lub rozległa korozja elementów mocujących szybę, montaż nowej szyby może okazać się niemożliwy.

Współpracujemy
Nasz serwis szyb samochodowych współpracuje z wieloma największymi producentami szyb z całego świata.
Chcesz umówić się do serwisu
Skontaktuj się z nami lub nas odwiedź.


  • Auto Szyby Gliwice
  • centrum wymiany i naprawy szyb
  • 44-153 Sośnicowice
  • Kozielska 30
  • na terenie firmy Foltrans
  • Telefony:
  • 602 387 065
  • 32/238 70 65
Wszelkie prawa zastrzeżone © projekt i wdrożenie Agencja Lemar Agencja Lemar Gliwice